Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Порошенко планує провести референдум щодо членства України в НАТО

Фото: unian.ua
Наразі євроінтеграцію підтримує понад 60% українців, переконує президент Президент України Петро Порошенко заявляє, що підтримка українцями вступу країни до НАТО зростає і зараз вже перевищує 60%.
Про це він заявив під час засідання Ради національної безпеки і оборони України за участю генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.

«Євроатлантичний вибір з перспективою членства в НАТО отримує, і це надзвичайно важливо, зростаючу підтримку в українському суспільстві. Два роки тому курс на євроатлантичну інтеграцію підтримували, шановний пане генеральний секретар, 16% українців. Рік тому ця цифра стрімко наближалася до 50%. Зараз кількість українців, які підтримують євроатлантичну інтеграцію, вже перевищує 60%. Це значить, що український народ підтримує євроатлантичний вибір», – сказав Порошенко.

«І коли ми створимо всі умови через реформування країни для відповідності України критеріям для членства в НАТО, мною буде прийнято рішення про проведення всенародного референдуму, і таким чином буде зафіксована воля українського народу», – зазначив президент.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: УНІАН

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж