Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На початку 2016 року оголосять сьому хвилю мобілізації - Генштаб


Військові, які будуть мобілізовані у сьому хвилю, замінять бійців, мобілізованих під час четвертої хвилі мобілізації

Чергову, сьому хвилю часткової мобілізації слід очікувати на початку наступного року, однак усе залежатиме від указу Порошенка. Про це повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов,  передає УНН.
 
"Станом на сьогоднішній день ми очікуємо, що сьома хвиля мобілізації буде виконуватись на підставі указу президента на початку 2016-го року. Відповідним чином ми готуємось до цього. Адже ми є виконавцями рішень Верховного Головнокомандуючого", - повідомив Селезньов.
 
За його словами, військові, які будуть мобілізовані у сьому хвилю, замінять бійців, мобілізованих під час четвертої хвилі мобілізації.
"На початку наступного року у нас мають звільнятись зі Збройних сил військовослужбовці, які призивались під час четвертої хвилі мобілізації. Для того, щоб їх замінити, буде поставлене питання щодо проведення сьомої хвилі мобілізації", - додав речник Генштабу.

Нагадаємо, Петро Порошенко підписав закон, який уточнює терміни служби за контрактом. Документ встановив термін військової служби в календарному обчисленні - шість місяців: для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців за призовом з мобілізації, на особливий період.скачать dle 10.5фильмы бесплатно