Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У мисливських угіддях Буковинин почали годувати диких тварин

У Сторожинецькому лісгоспі для тварин облаштували 30 "їдалень"
У Сторожинецькому лісгоспі підготували годівельні майданчики для оленів, козуль та зубрів в угіддях мисливського господарства. Годівниці наповнили сіном та кормовими віниками. Найближчим часом корм почнуть видавати і диким кабанам.

Наразі природних кормів у лісі не бракує. Але, доки не засніжило, лісових мешканців потрібно привчати до розташування місць підгодівлі. Тоді, коли випаде глибокий сніг і сховає природну кормову базу, тварини вже знатимуть, де шукати харчі, принесені єгерями.

Кормів для диких звірів цієї зими вистачить, - обіцяють лісівники. Для підгодівлі рослиноїдних заготовили 15 тонн сіна. Також працівники єгерської служби самотужки підготували 14 тисяч кормових віників. Для останніх використовували поживну наземну частину земляної груші (топінамбура). Її охоче їдять зайці, козулі, олені, зубри та кабани.

Для сікачів придбали 28 тонн кукурудзи. Крім кабанів, нею час від часу харчуються олені та козулі. На кожній єгерській дільниці є щонайменше 3-4 майданчики для підгодівлі диких тварин. Наприклад, для кабанів у мисливських угіддях є 30 «лісових їдалень». Також у лісових масивах є солонці, заповнені сіллю.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж