Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ще одна петиція набрала необхідних 250 голосів

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Фото: facebook
Звернення щодо створення доступного середовища для людей із обмеженими можливостями набрало потрібну кількість голосів
Петиція щодо створення доступного середовища для людей із обмеженими можливостями набрала необхідних 250 голосів. Нагадаємо, це уже друге звернення на сайті міської ради, яке набрало таку кількість голосів. 
 
"Створення доступного середовища для людей з обмеженими можливостями. Провести моніторинг доступності вулиць, держустанов, закладів тощо. Перевірити наявність пандусів, з\'їздів та негайно проводити роботи щодо ліквідації незручностей", - ідеться у тексті петиції.
 
Автор звернення - А. Жук.
Тепер на реєстрацію та розгляд петиції у владників є 10 днів.
 
Ще одна петиція набрала необхідних 250 голосів
 
Упродовж одного робочого дня з моменту набрання 250 підписів петиція реєструється в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян», та невідкладно передається на розгляд відповідному органу чи посадовій особі.
Через 3 робочих дні на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради оприлюднюється інформація про початок розгляду електронної петиції.
 
Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не більше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду (крім випадків, коли потрібен додатковий час для розгляду питання на сесії міської ради, засіданні міськвиконкому, на громадських слуханнях). 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно