Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У День пам'яті жертв голодоморів на Буковині відбудуться скорботні заходи

28 листопада о 16.00 год. оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання

28 листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів. Цього дня вся країна у скорботі поминає тих, хто загинув від голоду у 1921 – 1922, 1932-1933, 1946-1947 роках. 

У районних та обласному центрах 28 листопада  пройдуть жалобні заходи. Так, о 12.00 в місті Чернівці на розі вулиць Руської та Т.Шевченка відбудеться покладання вінків і квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів. Також відбудеться спільний молебень за участю представників різних конфесій.
 
О 16.00 год. оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.
 
У цей день на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій будуть приспущені державні прапори.
Радіо та телебачення обмежать проведення і трансляцію розважальних та концертних заходів.
До Дня пам’яті жертв голодоморів у навчальних закладах та установах культури області відбудуться тематичні уроки пам’яті та виховні години.
 
В обласній бібліотеці для дітей пройдуть години історичної пам’яті, огляд літератури «Дзвони 1933 р.», «Чорна сповідь моєї криниці».
 
Упродовж листопада-грудня в обласному краєзнавчому музеї відбудеться експонування стаціонарної виставки документальних експонатів Київського інституту національної пам’яті «Хресна дорога України» та фотодокументальних стендів «Спротив геноциду».

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж