Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сьогодні у Чернівцях - прем'єра вистави "Юліан Цезаревич"


Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
Її традиційно підготували до дня народження Ольги Кобилянської

Сьогодні, 27 листопада, у Чернівцях - прем'єра нової вистави за мотивами роману «Апостол черні» – драми «Юліан Цезаревич»
 
Чернівецький академічний обласний музично-драматичний театр підготував її до дня народження Ольги Кобилянської.
 
 
У виставі задіяно майже увесь акторський склад, а роль головного героя зіграє директор театру Юрій Марчак, - каже завліт театру Наталя Федорович.

Режисером-постановником, автором сценічної версії виступив заслужений діяч мистецтв України Мирослав Гринишин, художником-постановником – Андрій Романченко, балетмейстером-постановником – Василь Гринюк
 
Роман «Апостол черні» – останній великий твір Ольги Кобилянської, у радянські часи був заборонений як націоналістичний і не видавався. Його проблематика, тема апостольського служіння рідному народові, українська національна ідея – все це відлякувало тодішніх укладачів видань творів письменниці.

– Сьогодні Чернівецький академічний музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської вдруге звертається до цього унікального інтелектуального твору і прагне з театральної сцени говорити про як ніколи актуальні нині проблеми. У виставі, як і у творі, тема України, державності, нації постане через образ Юліана Цезаревича – молодого хлопця, на формування особистості якого впливають різні фактори. Сюжет розвивається на тлі родинного життя, – зауважує Наталя Федорович.  

У «Апостолі черні» є багато закодованих тем. Чітко виписаний конфлікт між родинами, який переростає у конфлікт нації. Актуальність цього твору є позачасовою», – каже режисер Мирослав Гринишин. 
 
Прем’єра вистави сьогодні, 27 листопада о 18.30.скачать dle 10.5фильмы бесплатно