Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях владники не можуть вплинути на перевізників, які відмовляються безкоштовно возити учасників АТО

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: promin.cv.ua
Перевозити пільговиків чи ні – справа власників маршрутів

У Чернівцях між перевізниками та атовцями почастішали конфлікти через безкоштовні перевезення. Учасники бойових дій мають право на безоплатний проїзд, проте водії маршруток їм у цьому праві нерідко відмовляють.
Так нещодавно водій маршрутки №34 відмовив у пільговому проїзді бійцю Денису Католику, сказавши, що пільгові місця вже зайняті.

Бойові побратими Дениса у пошуках справедливості звернулися до департаменту житлово-комунального господарства. Зрештою, учасників бойових дій у Чернівцях лише 1700, вони не мали би обтяжувати перевізників.
Однак чиновники лише розводять руками, мовляв, вплинути на ситуацію не можуть, перевозити пільговиків чи ні – справа власників маршрутів.
Єдине, що пообіцяв директор департаменту ЖКГ Сергій Погорений, то це врахувати ставлення перевізників до пільговиків, коли буде оголошено новий конкурс на маршрути. 
Атовці мають намір звернутися до голови облдержадміністрації, аби той підписав розпорядження про обов’язковий безкоштовний проїзд для усіх учасників АТО.

У міській раді тим часом конкурс на маршрути для перевізників оголошувати не поспішають. Депутат Володимир Бешлей ще у серпні повідомляв – на 11-ти маршрутах з перевізниками рік тому припинено договори, а отже владники мали б оголосити на них новий конкурс.
Крім того, 18 автобусних маршрутів є збитковими, завантаженість їх менша 50%, тож, згідно постанови Кабміну, міська влада зобов’язана переглянути нерентабельні маршрути, бо громада несе збитки.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно