Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Питання підвищення тарифу на проїзд не закрито, а вільні маршрути тримають для "своїх"


Фото: promin.cv.ua
На 11-ти маршрутах з перевізниками ще рік тому припинено договори
Як відомо, у вівторок відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому вирішували питання підняття тарифів у маршрутках до 3,5 гривень.

Депутат міської ради Володимир Бешлей виступив із заявою, що така вартість проїзду є економічно необґрунтованою.
– Жодних розрахунків тарифу не надали, його сформовано штучно за рахунок того, що перевізники вдвічі завищили витрати на акумулятори, шини, пальне, а також занизили дані про пасажиропотік, – заявив Володимир Бешлей. – Зокрема, було вказано, що маршрутка №5 перевозить за рейс 15 пасажирів. Думаю, жоден чернівчанин у це не повірить. 

На щастя для городян, частина членів виконавчого комітету за рішення про підвищення вартості проїзду не проголосувала. 
Підтримали здороження міський голова Олексій Каспрук, екс-регіонали Ярослав Кушнірик та Георгій Леонтій, а також Ярослав Городенський. 

Однак до питання тарифів незабаром повернуться, а порядку тут і досі нема. Депутат вважає, маніпуляцій вдалося би уникнути, якби вивчили пасажиропотік. На це з бюджету навіть виділяли півмільйона гривень, та з грудня 2014 року, попри обіцянки, провести розрахунки не спромоглися. 

Під час засідання сьогоднішньої сесії міської ради Володимир Бешлей повідомив, що нині на 11-ти маршрутах з перевізниками ще рік тому припинено договори, а отже владники мали б оголосити на них новий конкурс. 
Крім того, 18 автобусних маршрутів є збитковими, завантаженість їх менша 50%, тож, згідно постанови Кабміну, міська влада зобов’язана переглянути нерентабельні маршрути, бо громада несе збитки.

– Закликаю міського голову дати протокольне доручення негайно оголосити конкурс на маршрути, де закінчено договори з перевізниками, не тримати їх для «своїх» та провести вивчення пасажиропотоків на збиткових нібито маршрутах,– заявив Володимир Бешлей. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно