Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Раді збирають підписи за відставку Яценюка

Для реєстрації проекту постанови необхідно мінімум 150 підписів
У парламенті збирають підписи за відставку уряду. До ініціативи приєднуються не лише опозиціонери, але й члени коаліції.
Про це розповів один з ініціаторів збору підписів, народний депутат України Олег Барна з фракції «Блоку Петра Порошенка».

«Учора було розпочато збір підписів за відставку уряду», – заявив він, додавши, що для реєстрації проекту постанови необхідно мінімум 150 підписів.
Замість уряду реформаторів і патріотів ми отримали уряд жебраків і кредитів. Я не хочу уособлювати уряд в цілому, тому що є і міністри, які заслуговують на повагу, але вони не здатні переломити систему роботи даного уряду, котра не здатна проводити реформи, і особливо економічні, – пояснив своє рішення Барна.

Він нагадав, що членами уряду є міністри, призначені за квотами різних політичних сил, однак претензії є до кожного.
«Тому, нам усім потрібно зараз об’єднатися і відправити цей уряд у відставку, щоб набрати нову команду реформаторів», – підсумував він.
 
Заява Яценюка, що в разі відставки уряду і його відставки, фракція «Народний фронт» вийде з коаліції, Барна розцінив як «шантаж».
Нагадаємо, 11 грудня спливає термін урядового річного «імунітету» – Верховна Рада протягом року після схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України не може відправити його у відставку.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: 24tv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж