Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для тролейбусного управління Чернівців планують придбати вживані… автобуси

Фото: alltransua.com
Натомість про обіцянку придбати тролейбуси уже ніхто не згадує 
Про те, що тролейбусів у Чернівцях катастрофічно бракує, говорять уже давно. Ще торік начальник Чернівецького тролейбусного управління Іван Іванічек розповідав – із 85 наявних у парку підприємства тролейбусів 70 уже використали свій ресурс, а що старша машина, то більше необхідно витрачати на її ремонт.

У міській раді неодноразово заявляли про наміри придбати вживані тролейбуси за кордоном.
Зокрема, планували купити 13 нових та відновити 6 старих тролейбусів до 2017 року. Для цього у 2015-2017 роках передбачали спрямувати майже 46,4 млн. грн., з яких 26,4 млн. грн. – кошти міського бюджету, 11,4 млн. грн. – кошти Державного бюджету, 8,6 млн. грн. – кошти з інших джерел.
 
Пізніше з’явилося повідомлення про те, що Чернівці розраховують отримати від ЄБРР 8 млн. євро кредиту для закупівлі 40 нових тролейбусів та реконструкцію тролейбусної мережі. Однак про реалізацію цих ініціатив міська рада ніяк не звітує. 
Тим часом, нещодавно міський голова Олексій Каспрук у програмі «Пряма відповідь»  на телеканалі «Чернівці» заявив – для тролейбусного управління придбають «не нові, але якісні»… автобуси «для того, щоб вийти на ринок автобусних перевезень».

– Наше комунальне підприємство має бути прибуткове і конкурентоздатне, і керівнику таке завдання поставлене, але ми будемо, по-перше, чітко розуміти, що відбувається, нас важче буде шантажувати, тобто у випадку якогось несанкціонованого страйку, як перевізники вже влаштовували, ми своїми автобусами зможемо перекрити найбільш віддалені напрямки, і думаю, що це не має бути монопольний ринок, але 10%-15% на цьому ринку, до 20%, місто повинно виконувати перевезень самостійно, – сказав Олексій Каспрук. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж