Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Передноворічні святкування у Чернівцях розпочнуться 16 грудня

Головну новорічну ялинку на Соборній площі Чернівців та в населених пунктах області урочисто відкриють 19 грудня
16 грудня у Чернівцях розпочнуться святкові передноворічні заходи, які можуть відвідати як діти, так і дорослі.
 
Так, у палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету 16 грудня 2015 відбудеться обласний фестиваль вокальної, інструментальної та фольклорної музики «Різдвяний подарунок».
 
Для дітей незахищеної соціальної категорії області у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» буде проведене театралізоване дійство.
 
18 грудня о 10.00 та 12.00 юні буковинці зможуть переглянути репертуарну виставу до Дня Святого Миколая, яку представить Чернівецький академічний обласний театр ляльок. Також репертуарні вистави пройдуть 19-20 грудня та 2-10 січня.
 
Для дітей-сиріт, дітей інвалідів та дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей 19-20 грудня відбудуться акції милосердя, дитячі ранки, конкурси «Святий Миколай в гості йде…», «Ой хто, хто Миколая любить…», театралізовані свята «З Новим роком, з новим щастям».
У дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, клубах та бібліотеках області відбудуться святкові ранки, приурочені до Дня Святого Миколая та новорічних свят.
 
Головну новорічну ялинку на Соборній площі міста Чернівців та в населених пунктах області урочисто відкриють 19 грудня.
Після новорічних свят у м. Вашківцях Вижницького району відбудеться обласний фольклорний фестиваль «Вашківецька переберія», а у смт. Красноїльську Сторожинецького району – свято під назвою «Красна Маланка».
Завершаться новорічні та різдвяні свята обласним фольклорно-етнографічним дійством «Від Різдва Христова до Йордана», яке відбуватиметься 17 січня на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту.
 

Розпорядження про організацію святкування новорічних та різдвяних свят в Чернівецькій області підписав голова ОДА Олександр Фищук.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж