Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях стартуватиме всеукраїнський автопробіг проти незаконної трансплантації

Фото: zaholovok.com.ua
Національний автопробіг "На запчастини - тільки машини!" охопить 17 областей України
2 грудня о  12.00  з  площі  Філармонії, що у Чернівцях, стартує колона Національного автопробігу «На запчастини – тільки машини!». Мета акції - поширити інформацію про кримінальну проблематику трансплантації органів, її масштаби, причини та наслідки. Акція відбудеться одночасно у 17–ти областях України. Ініціаторами цього заходу по Буковині виступила громадська організація «Сучасник» спільно з департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації. Головну підтримку надасть Міжнародна Організація з міграції в Україні.

Україна, в тому числі Буковина, має сумний досвід кримінальних справ щодо експлуатації осіб з метою вилучення органів. Використовуючи уразливий стан, вербування відбувається за допомогою реклами в Інтернеті або через особисті контакти, вербувальники вводять своїх жертв в оману, переконуючи їх у тому, що подібні «комерційні» операції з трансплантації органів є законними – навіть інколи підписують з ними «офіційні» угоди. Суми лікування жертв незаконних трансплантацій органів  перевищують в десятки і більше разів того, що обіцяють злочинці.

У заході  візьмуть участь організації-члени Коаліції з 17 областей України, а саме: Вінницької, Волинської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Житомирської, Миколаївської, Львівської, Рівненської, Одеської, Сумської, Полтавської, Кіровоградської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької.

На Буковині автоколона пройде через Чернівці, Сторожинець, Вижницю та Кіцмань. У вказаних містах проведуть інформаційні акції із залученням студентів, безробітних та пересічних місцевих жителів. В автопробігу візьмуть участь експерти, освітяни та громадські діячі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж