Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В одному із центральних корпусів ЧНУ закриють їдальню

Фото: Павла Монахова
Орендар їдальні на географічному факультеті каже, що невигідно працювати Їдальня на географічному факультеті ЧНУ імені Юрія Федьковича закривається. Орендар їдальні повідомила університет про розірвання договору оренди, бо не вигідно працювати. 
 
Про це у соцмережі пишуть студенти ЧНУ. 
 
"Профбюро студентів геофаку та комісія із захисту соціально-економічних прав студентів при профспілці студентів ЧНУ дізнались причину: орендар їдальні подала в університет про розірвання договору оренди. Причина - невигідно працювати. У понеділок це питання розглядатимуть на засіданні ректорату. Проте, все розуміють, що якщо людина не має бажання продовжувати роботу, то її ніхто цьому не заставить, - ідеться у тексті. 
 
- У випадку розірвання договору про оренду їдальні буде оголошений новий конкурс (тендер). Це займе декілька місяців. Ми звертатимемось до ректорату із клопотання чим швидше оголосити цей конкурс, щоб на лютий-березень вже новий орендар почав роботу.
Зараз працюємо над тим, щоб у корпусі встановити хоча би кавовий автомат", - пишуть студенти географічного факультету.
 
Ректор ЧНУ Степан Мельничукпрокоментував цю ситуацію.  Зокрема, він підтвердив promin.cv.ua, у випадку, якщо орендар їдальні все ж розірве договір оренди, то буде оголошений новий тендер.
- Це дійсно справа не одного місяця - така процедура займає багато часу через тяганину із документами, - додав він.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж