Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На новорічні канікули туристам радять приїхати до Чернівців


Фото: Христини Склярчук
А Новий рік рекомендують зустріти у Боянах
Наближаються найулюбленіші свята українців - Новий рік і Різдво. У ці дні всі з нетерпінням чекають на подарунки, сподіваються на диво і хочуть потрапити в добру казку. Портал IGotoWorld.com радить куди поїхати, аби незабутньо провести свята і новорічні канікули.
 
 
"У період новорічних і різдвяних свят радимо відвідати місця, де панує казка. Чи то вона таїться в пейзажах неймовірної краси, чи оселилася в середньовічному замку, як принцеса. А можливо, казка, навпаки, живе в простій сільській хаті-мазанці або дерев'яному гуцульському будиночку, - пише видання.
 
У переліку запропонованих для святкування місць і Чернівці.
 
 
- Чи знаєте ви про те, що Лебедине озеро – це не тільки казка-балет Чайковського? Воно існує на Буковині! Вирушайте з дітьми в новорічний тур в Чернівці, Кам'янець-Подільський, і ви відкриєте для себе багато нового, незабутнього і дивовижного! Побачите шедеври архітектури – будівлю університету в Чернівцях, ратушу, потужні замки-фортеці в Хотині і Кам'янці-Подільському. Діти із задоволенням візьмуть участь у «Маланці» – театралізованому карнавалі, характерному для Західної України. Новий рік зустрінете в селі Бояни – тут у готелі організовують прекрасну вечерю і розважальну програму,- " - пише видання.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: IGotoWorld.com