Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Тренерський штаб «Буковини» поповнив Денис Черняєв

Фото: Роман Рак

Раніше фахівець працював у командах Львівщини 

Тренерський штаб чернівецької «Буковини» поповнив львівський фахівець Денис Черняєв. У буковинському клубі Денис Юрійович працюватиме тренером – методистом, який відповідатиме за системний підхід у роботі клубу, його реалізацію та контроль.  31 – річний фахівець раніше тренував команди  Львівської області та Польщі.

Денис Черняєв також працюватиме  методистом – інспектором спеціалізованої ДЮСШ з футболу міськспортуправління.  Фахівець вже взяв участь у плановому тестуванні вихованців спеціалізованої ДЮСШ з футболу міськспортуправління віком від 12 до 17 років, яку відбулося на штучному полі ФОК «Олімпія». Тестування також проводив ще один львівський фахівець Богдан Харкавий. Подібні тестування  відбуватимуться двічі на рік.

Денис Черняєв народився 12 листопада 1984 року. Грав у командах «Карпати» (Кам'янка-Бузька) та «СКА – Орбіта» (Винники).  Працював у  ФК «Покрова» (Львів, головний тренер), ФК ЛАЗ (Львів, головний тренер),  ФК «Львів'янка» (Львів, жіночий футбол, тренер), ФК «Розточчя» (Новояворівськ, тренер), СДЮШОР «Карпати» (Львів, тренер – викладач), KSK "Karkonosze" Jelenia Gora (Польща, помічник головного тренера), ТВД (Львів, футзал, помічник головного тренера), IKS "Pogon" Lwow (головний тренер), ФК «Авангард» (Жидачів, головний тренер), ФК «Чорний острів» (Львівська область, тренер), ФК «Миколаїв» (Львівська область, тренер).

Тренерський штаб «Буковини» поповнив Денис Черняєв

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж