Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сайт Буковинського медуніверситету - у п'ятірці найвідкритіших в Україні

Фото: БДМУ
Наш заклад - один з найінформативніших в Україні для іноземних студентів
Сайт Буковинського державного медичного університету посів 5 місце у рейтингу відкритості серед 101 вищого навчального закладу України. Про це повідомляє сайт Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості 101 веб-сайту вищих навчальних закладів (ВНЗ) України. Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України, та про навчання в них.

Під час моніторингу експерти перевірили, чи оприлюднено на офіційних веб-сайтах ВНЗ України відомості про: освітні послуги іноземним громадянам, умови прийому на навчання до ВНЗ, загальна інформація про навчальний процес для іноземних студентів, інформація про програми та курси іноземними мовами, інформація про перебування іноземних громадян в Україні та інша важлива інформація, необхідна для іноземних студентів.

Середній показник інформаційної відкритості веб-сайтів ВНЗ України, які потрапили під моніторинг, становить 38,97%. Лідером рейтингу став веб-сайт Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» з коефіцієнтом 63,87%, друге місце посів Маріупольський державний університет (61,72%), третє — Одеська державна академія технічного регулювання та якості (60,82%), четверте - Національна металургійна академія України (60,59).
БДМУ посів п'яте загальне місце, та перше серед медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів з показником 59,83%.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж