Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

БДМУ нагородили дипломом І ступеня за якість освіти

Фото: БДМУ
20-22 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва проходив Міжнародний форум Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» нагороджений дипломом І ступеня у номінації «Інновації у створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти» на Сьомому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті».
 
Міжнародний форум проходив 20-22 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва.
Свої здобутки представили 77 провідних вищих навчальних закладів України, понад 20 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.

Учасників форуму привітали Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман та Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Буковинський державний медичний університет представляли доценти Тарас Кметь, Олександр Гараздюк та Сергій Сажин, які ознайомили відвідувачів форуму з інноваційними розробками БДМУ  – сервером дистанційного навчання та системою «Електронний журнал успішності».
Організатори міжнародного форуму також нагородили БДМУ ще однією відзнакою – «Диплом за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання та виховання».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: БДМУ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж