Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Будинок у Чернівцях здали в експлуатацію без газу, води та каналізації


Правоохоронці проводять слідство та з'ясовують - афера це була чи недбальство
Будинок на вулиці Руській, 235В у Чернівцях розпочали зводити ще 2007 року. 2011-го його повинні були завершити. Тоді новобудову здали в експлуатацію, проте її мешканці при цьому не мали ані газу, ані води, ані каналізації. Мало того - вони досі підключають все це за власні кошти.

Як повідомив начальник управління захисту економіки Національної поліції у Чернівецькій області Тарас Гусар, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву виділив кредит у розмірі понад 13 тисяч гривень фірмі "Чернівецький молодіжний житловий фонд” для будівництва. У свою чергу, забудовник підписав договір із підрядником - фірмою "Рембудсервісінвест”.

Попри те, що будинок зданий в експлуатацію, неозброєним оком можна побачити, що там відсутня велика кількість вікон та дверей, стіни недофарбовані, - каже Т. Гусар. - Крім того, до будинку не під’єднано газ, воду та каналізацію. Наразі мешканці, які туди вселилися, роблять все це за власні гроші.
 
Натомість забудовнику та підряднику отриманих коштів виявилося замало, і фірми отримали додаткові кошти, у сумі понад півтора мільйони гривень. Тобто загалом представники забудовника та підрядника отримали від держави 14,5 мільйонів гривень.

За словами очільника управління захисту економіки, наразі правоохоронці з’ясовують, чи було це просто професійне недбальство, або представники обох фірм діяли свідомо, аби нажитися на кредиті.скачать dle 10.5фильмы бесплатно