Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ольга Фреймут знайшла у чернівецькому садочку брудну кухню і цвіль у групах


Професіоналів тут, на думку експерта, немає ні на кухні, ні у медпункті, ні у групах
Програма «Новий інспектор Фреймут» побувала у чернівецькому садочку №38. Тут інспектор знайшла брудну кухню, а у групах – нечисті унітази та цвіль.

Крім того, Ольгу Фреймут вразила історія Історія 3-річного Жені, Вихователька покарала хлопчика, закривши його в кімнаті і залишивши без нагляду, і він випав з вікна другого поверху садка. Як стверджують батьки, замість виклику швидкої допомоги, педагоги дитячого садка приховували сліди злочину, відпираючи брудний одяг малюка. Цілий рік батькам Жені не вдавалося домогтися справедливості в правоохоронних органах – слідчий всіляко уникав зустрічі з ними.
 
 
У групах дуже багато діток, на двадцятеро діток буває одна вихователька, не завжди є нянька, а сама завідувачка на роботу приходить коли годна – то вона на лікарняному, то у відпустці. Професіонали. Їх у садочку №38 немає ні у медпункті, ні на кухні, ні у групах. Ціни. Садочок безкоштовний, батьки платять як і всі, але щомісяця здають по 40 гривень з дитини, утім на елементарне грошей немає, вони кудись вивітрюються. 
Комфорт. У Самих групах – цвіль. Чистота. Моя міні-лабораторія зафіксувала смертельний результат – понад 6,5 тисяч.
Враховуючи те, що садок №38 у Чернівцях – брудне і небезпечне місце, я не раджу цей садок ні друзям, ні ворогам», – зробила висновки Ольга Фреймут. 

    
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: 1+1