Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Інспектора Фреймут кличуть на ревізію чернівецьких пологових будинків

Smart Travel Буковина

Фото: facebook
Ольга Фреймут невдовзі перевірятиме медичні заклади України
Днями скандальна ревізорка Ольга Фреймут повідомила у соцмережі, що невдовзі вона інспектуватиме пологові будинки України.
 
"Скоро інспекції в пологових будинках України. Якщо у вас є що мені розповісти, пишіть та надсилайте відео на inspector@1plus1.tv Я і команда - ми любимо вас", - ідеться у тексті.

У  facebook користувачі пишуть, що такі ревізії варті уваги, адже вже давно на пологові будинки України надходить багато скарг. "Це болюча тема, цікаво буде подивитися, що насправді твориться у пологових", - коментують вони і запрошують Ольгу Фреймут у свої рідні міста. 
 
Багато запрошень надійшло і від чернівчан - її з інспекцією чекають у буковинських пологових будинках. Люди пишуть, що у Чернівцях зокрема та на Буковині загалом без попередніх домовленостей та хабарів не обійтися.
Так, користувач Наталія Даскалюк пише:"К нам в Черновцы, очень уж надо!"
 
Активно коментують і чоловіки: "Черновицкий роддом. Пока не дашь, не выписывают роженицу, пока не дашь, никто тебя не осмотрит. Оба роддома такие, - користувач Славік Цуркан.
 
А буковинка Свєта Романюк, якій скоро народжувати, пише: "Олічко, сонечко, прийдіть у Кіцманський район у пологовий, там поки не даш, то і ніхто не подивиться. Я маю іти у роддом у кінці березня, кажуть, що там зараз страшно йти без грошей. Прийдіть!"
 
Нагадаємо, у вересні Ольга Фреймут провела ревізію у Чернівецькому садку №38.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно