Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати проголосували за взяття європейського кредиту

Фото: Руслана Козлова©"Чернівецький промінь"
Обговорення цього питання тривало більш як дві години  Депутати міської ради після більш ніж двогодинного обговорення та суперечок таки підтримали взяття кредиту від ЄС у розмірі 10 млн. євро на модернізацію інфраструктури централізованого теплопостачання міста.
Хоча підтримували це рішення не всі.

За словами депутатів, їм не дали належно ознайомитися з проектом, питання кредиту не пройшло відповідні комісії. Та ще й з’явилися сумніви щодо технології опалення.
– Як можна дійти згоди за годину щодо питання у 300 мільйонів гривень? Його треба розглядати у спеціально створених комісіях і провести консультації зі спеціалістами. Для таких рішень потрібен час, а нас змушують приймати таке важливе рішення за годину, – каже депутат Василь Продан. – Потрібно розуміти, що прийняте рішення щодо отримання кредиту означатиме борг кожного чернівчанина перед Європейським банком більше тисячі гривень на місяць.
Депутат запевняє - у разі неприйняття цього рішення, європейські фінансові структури не відвернуться від міста. Натомість депутатів свідомо, вводять в оману.

– Нам казали, що сьогоднішнє рішення є лише попередніми домовленостями про майбутню співпрацю з Європейським банком. Натомість на конференції у скайпі представники банку сказали, що це договір вже щодо кредитної угоди. Підписувати угоду, яку дали 10 хвилин тому на дисках, «Рідне місто» точно не буде за це голосувати, – резюмував Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж