Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мерія не гарантує, що містяни будуть отримувати кошти на "картку чернівчанина" уже з 1 лютого

Фото: promin.cv.ua
На сесії депутати обговорили це питання
На сесії Чернівецької міської ради Василь Максимюк порушив питання щодо "картки чернівчана". Відомо, що ця картка, як пишуть ЗМІ, почне діяти з 1 лютого наступного року. 

- Окрім окремих пільг, знижок, які погодилися надати комерційні структури за відповідною карткою чернівчанина, також там передбачено, що будуть надаватися цільові кошти або для проїзду, або для використання для інших цілей чернівчанам. Наскільки я вивчав бюджет і був присутній на комісіях, громадських слуханнях, я не бачив, де це передбачено у бюджеті, чи механізму надходження коштів на картку чернівчанина, - зауважив пан Максимюк.
- Нам же потрібно розуміти усю процедуру, щоб ми могли пояснювати людям, як буде діяти "картка чернівчанина", - додав він. Якщо цих коштів немає у бюджеті, то ми також маємо розуміти, як надалі вносити зміни. 
 
Натомість начальник фінансового управління Чернівецької міської ради Лівія Бамбуляк пояснила, що Проект рішення на 2016 рік підготовлений за чинним на сьогоднішній день Податковому та Бюджетному законодавству.
 
- У проекті бюджету в цьому році заплановано майже 20 млн. відшкодування окремим категоріям населення пільгового проїзду і інших послуг за рахунок субвенцій з державного бюджету. Якщо будуть внесені зміни, відповідно при уточненні при внесенні змін до бюджету, ми будемо думати спільно з вами, як ці кошти перенаправити, щоб захистити цю категорію населення. 
Тобто, все залежить від державного бюджету, - сказала вона.
- Давайте трохи почекаємо, які будуть зміни внесені на державному рівні, тоді ми вже будемо говорити. Поки що ці суми є в проекті рішення, але за рахунок субвенцій.
 
Як підсумок Василь Максимюк зауважив, що у такому випадку поки що депутати не можуть гарантувати чернівчанам, що з 1 лютого вони будуть отримувати кошти на картку.
 
                                    
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж