Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинців, котрі зустрінуть Новий Рік у потязі, чекають подарунки

Фото: promin.cv.ua
Вони отримають солодощі та привітання від Діда Мороза і Снігурки У новорічну ніч подорож поїздом буде цікавою та несподіваною. У потягах на пасажирів чекають вітання від Дідів Морозів та Снігурок, солодкі подарунки, теплі зустрічі та інші сюрпризи.
 
"Щоб створити святкову атмосферу, залізничники підготували для своїх новорічних пасажирів невеличку казку: цієї ночі вони перетворяться на Дідів Морозів і Снігуроньок. А всі пасажири, які вирішили зустріти 2016 рік, подорожуючи в поїзді, отримають подарунки та вітання від ПАТ «Укрзалізниця»", - ідеться на сайті "Укрзалізниці".
 
Чернівецькі провідники поділилися із кореспондентом promin.cv.ua традиціями святкування Нового року у потязі.
 
Василь Цицак, котрий уже 35 років працює провідником, каже, що Новий рік часто доводилося зустрічати на роботі, тобто у потязі.
 
- На зміні ми збираємося, швиденько зустрічаємо разом Новий Рік та вітаємо одного. Як показує практика, З1 грудня вільних місць у потязі немає – всі їдуть по своїх справах. У новорічну ніч ми вітаємо й наших пасажирів, а щоб зробити святкову атмосферу, прикрашаємо купейні вагони сніжинками та ялинками, - каже він.
 
Окрім цього, серед провідників існує добра традиція - першим у потяг повинен зайти чоловік, тоді поїздка буде кращою.  

Начальник пасажирського поїзда Марина Каланча ж повідомила, що 31 грудня люди часто їдуть просто з цікавості та бажання зустріти Новий Рік саме у поїзді.
- У новорічні свята пасажири більш привітні, вітають один одного. Я, як начальник поїзда, по гучномовцю вітаю пасажирів. Також ми вмикаємо диски із новорічними піснями і привітаннями від «Укрзалізниці», - пояснює пані Марина.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж