Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У двох районах Буковини перевищено епідемічний поріг

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Фото: bukoda.gov.ua
У Кіцманському і Заставнівському районах тривають вимушені канікули
 Головний державний санітарний лікар Чернівецької області Наталія Гопко повідомила, що на сьогодні спостерігається перевищення епідемічного порогу на 2-х адміністративних територіях області – Заставнівському районі (захворюваність вища за епідпоріг на 59,6%) та Кіцманському районі (25,4% відповідно).
 
Про це вона повідомила під час сьогоднішнього брифінгу.
 
На всіх інших територіях та в області загалом епідемічний поріг не перевищується, по області він є нижчим за порогове значення на 3,7%, по місту Чернівці - захворюваність нижча за епідпоріг на 3,3%. Проте порівняно з попереднім тижнем, захворюваність на ГРВІ на Буковині є вищою у 2,3 рази. Особливе занепокоєння викликає несвоєчасне звернення за медичною допомогою.
 
У Чернівцях розпорядженням міського голови введено обмежувальні заходи, відповідно до яких передбачається призупинення навчального процесу на найближчий тиждень з прийняттям рішення про продовження таких канікул на випадок необхідності. В Кіцманському районі, де вимушені канікули школярів тривали, прийнято рішення про їх продовження, в Заставнівському районі прийнято рішення про введення додаткових канікул в загальноосвітніх навчальних закладах.
 
Головний державний санітарний лікар області закликала буковинців при виявленні перших ознак захворювання на ГРВІ чи грип невідкладно звертатись до лікаря.
 
- Щодо основних методів профілактики захворюваності на грип та ГРВІ, вакцинація залишається найбільш ефективним. Особливо це стосується батьків дітей, які перебувають на вимушених канікулах. Цей період є оптимальним, аби за відсутності контактів дитини з потенційними хворими або захворілими, захистити її і без турботи, коли продовжиться навчальний процес, направити до школи, - додала медик.
 
Також, звертаючись до батьків школярів, Наталія Гопко наголосила, що важливо контролювати місце перебування дитини на час канікул та стежити за колом її спілкування, що дасть змогу забезпечити її додатковий захист від вірусу.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua