Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кращий баскетболіст України-1997 Базелевський провів семінар у «Олімпії»

Фото: sportbuk.com

Захід відвідали представники Чернівців та районів області 

23 січня у чернівецькому фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» відбудеться тренерський семінар кращого гравця України – 1997, керівника відділу розвитку баскетболу і тренерської співпраці Федерації баскетболу нашої держави Дмитра Базелевського та рівненського фахівця, наставника збірної України (U-14) Валерія Жартуна. Напередодні семінару в «Олімпії» Дмитро Базелевський попрацював із юними баскетболістами у СЗОШ №22.   

У семінарі «Баскетбол-від простого до складного, чи правильне виконання навчальних вправ» взяли участь вихованці чернівецьких шкіл (2001 р.н.). Приємно, що семінар викликав велику увагу з боку тренерів ДЮСШ, клубів, а також викладів фізвиховання. На семінар завітали представники Чернівців, Вінниці, Кіцманя, Сторожинця, Новодністровська, Зарожан (Хотинський район). В організації семінару взяли участь керівник міського спорту Дмитро Макаренко, головний спеціаліст Управління освіти Чернівецької міської ради Володимир Цуркан, голова Чернівецької обласної федерації баскетболу Микола Попадюк і чернівецький арбітр Олександр Тюрін.

У коментарі promin.cv.ua Дмитро Базелевський зазначив: «Хотілося би того, щоби хлопці, яким виповнилося 14 років, були би всебічно розвинутими. Я бачу те, що гравці недостатньо розвинуті у баскетбольному плані. Сподіваюся, що цей семінар допоможе тренерам. Як наслідок, вони зрозуміють те, над чим треба працювати. Команда – це обличчя тренера. Тренер не повинен казати про те, що гравці такі-сякі, а він-чудовий. Як ти працюєш, так вони і бігають.

Нам  необхідно співпрацювати з тренерами. Трапляється, що дехто скаржиться: «У нас усе погано», однак хтось же вкладає у це гроші… Якщо ти вже прийшов на тренування, то повинен плідно працювати, бути вимогливим до себе, дітей. Результати будуть тоді, коли ми вимагатимемо від тренерів серйозного ставлення до своїх обов’язків.

У Чернівцях мене прийняли фантастично. Мені постійно ставили запитання: «Що потрібно ?». Гадаю, що це правильний підхід до будь-якого гостя. Хочу подякувати за організацію семінару голові Чернівецької обласної федерації баскетболу Миколі Попадюку та Олександрові Тюріну».

Кращий баскетболіст України-1997 Базелевський провів семінар у «Олімпії»


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж