Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати замість вето подолали безлад в управлінні Каспрука

Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
І показали злагоджене голосування за кількісний склад виконкому у розмірі 18 чоловік Долати вето на сьогоднішній сесії потреби у депутатів не було, адже вони запропонували конструктивне рішення, яким підтвердили свої наміри прозорого формування міськвиконкому.
 
Як зауважили депутати, до такої ситуації призвела плутанина, що виникла через те, що Каспрук постійно порушує регламент.
 
Головуючий постійно перебиває того, хто виступає, а через це втрачається зміст пропозиції, - заявив Володимир Бешлей. - Тож і пропозицію Анатолія Чесанова під час минулого засідання зрозуміли неправильно.
 
Нагадаємо, на попередньому засіданні сесії було прийнято рішення про утворення виконавчого комітету Чернівецької міської ради у кількості 18 осіб, в тому числі за пропозиціями депутатських фракцій, що мають включати представника від самої фракції та запропонованого фракцією представника громадської організації.
 
Однак міський голова Олексій Каспрук це рішення ветував, заявивши, що воно суперечить чинному законодавству - міські ради не мають повноважень визначати умови формування виконавчого комітету.
 
Натомість мер запропонував утворити виконком із 19 членів, хоча його попередня позиція залишалась на цифрі 13.
Замість ламати списи довкола питання вето, депутати проголосували за окреме рішення про виконавчий комітет. У ньому народні обранці утворили виконавчий комітет у кількості 18 осіб.
 
 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж