Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

17 вересня проведуть позачергову сесію Чернівецької міської ради


Каспрук ветував рішення щодо трьох земельних ділянок

Міський голова Чернівців ветував рішення міської ради від 3 вересня щодо встановлення земельних сервітутів на три земельні ділянки на проспекті Незалежності, 84-86 для розміщення торгівельних павільйонів.
Депутати матимуть змогу повторно розглянути це питання та спробувати здолати вето міського голови на позачерговій сесії міської ради. Її скликають 17 вересня 2015 року о 10.00 годині, - повідомляють у прес-службі мерії.
Нагадаємо, минула сесія відзначилася низкою "шкурних" питань, які чомусь неодноразово виносилися мером на розгляд сесій.
На своїй сторінці у Фейсбук депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей заявив, що сьогодні відвідав мера із вимогою накласти вето на рішення, що стосувалися сумнівних земельних питань.
Сьогодні ходив до мера Олексія Каспрука з вимогою накласти вето на земельні «шкурняки». Зайшов в приймальню міського голови. Секретарка одразу зателефонувала мерові, після чого попросила мене зачекати в приймальні. Пройшло п’ять хвилин і мене до кабінету запросив міський голова. Я повідомив, що зареєстрував депутатські звернення з вимогою невідкладно зупинити дію незаконних земельних рішень. На жаль діалогу у нас з Каспруком не вийшло, бо на більшість моїх запитань відповідав мені не він. Однак мене запевнили, що до кінця дня приймуть рішення щодо вето, - написав на своїй сторінці Володимир Бешлей.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно