Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

МОЗ оголосило епідемію грипу в Україні - загинуло 83 людини

Загалом у країні хворіли чи хворіють 2,6 млн осіб Станом на вівторок через захворювання на грип від початку епідемічного сезону 2015-2016 років в Україні померли 83 людини.
Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.
 
"На сьогодні в нас є 83 підтверджені летальні випадки. Загалом по країні на вірус грипу хворіє і хворіло 2,6 млн наших співвітчизників", - сказав він.
 
Квіташвілі повідомив, що в країні дійсно є епідемія грипу, однак летальні результати є причиною пізнього звернення по меддопомогу.
 
- На сьогодні у 18 областях епідемічний поріг перевищено, з них в 11 - на 50%... У країні є епідемія грипу, - сказав він, зазначивши, що найвищий рівень захворюваності був зареєстрований у Рівненській області, найнижчий - у Закарпатській.
 
Не перевищено епідемпоріг у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Одеській, Миколаївській і Харківській областях.
 
- У Житомирській, Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській, Херсонській і Запорізькій областях епідпоріг перевищено на 50%", - повідомив Квіташвілі. А в Києві, Луцьку, Рівному, Тернополі, Чернівцях, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Дніпропетровську, Донецьку та Луганську - більш ніж на 50%, зазначив міністр.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ukr.lb.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж