Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Завтра до Чернівців приїдуть Сумська, Борисюк та Горянський

Вони привезуть до нашого міста "Витівки ангелів"
До Чернівців знову приїдуть Ольга Сумська, Віталій Борисюк та Володимир Горянський. Вони покажуть містянам столичну виставу "Витівки ангелів". Весела комедія ситуацій розповідає про те, як чоловік і дружина переселилися в тіла один одного. 
 
Роль чоловіка виконує відомий український актор Володимир Горянський, а роль дружини, темпераментної домогосподарки, – його не менш знана колега по акторському «цеху» Ольга Сумська. 
 
Прем'єра - у четвер, 28 січня, у Чернівецькому муздрамтеатрі ім. Ольги Кобилянської. Початок комедії, тривалістю у 100 хвилин, - о 19.00.
 

Головні актори «Витівок ангелів» прокинулися одного ранку і в буквальному сенсі- відчули себе не в своїй «шкурі». Спочатку герої сприймають те, що трапилося з ними, як справжню трагедію. Але, поступово змирившись, вони знаходять у своєму новому положенні маленькі радощі і приємності. Ну, а найцікавіше це фінал - який потрібно бачити на власні очі! Чарівні персонажі двох янголяток, яких виконали артисти Віталій Борисюк і Валентина Сергєєва.

У ролях: Володимир Горянський, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Валентина Сергєєва.
За мотивами п'єси "Виконавець бажань".
 
Завтра до Чернівців приїдуть Сумська, Борисюк та Горянський
Володимир Горянський запросив чернівчан на виставу, записавши відеозвернення. 
                           
 
Нагадаємо, наприкінці травня з виставою "Боїнг-боїнг" до Черніців завітали Ольга Сумська, Віталій Борисюк та Володимир Горянський.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж