Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецькі лучниці відзначилися у Сумах

Фото: xsport.ua

У чемпіонаті України змагалося понад 200 спортсменів 

З 26 по 30 січня в Сумах відбувся чемпіонат України серед  дорослих та юніорів у приміщенні на дистанції 18 метрів. У змаганнях взяли участь понад 200 лучників із Львівської, Харківської, Сумської, Черкаської, Рівненської, Херсонської, Одеської, Хмельницької, Вінницької, Чернігівської та Чернівецької областей, а також Києва.

У змаганнях серед жінок трійку кращих замкнула титулована буковинка Лідія Січенікова, яку тренує Олег Осипенко. Наша землячка стала третьою і у командних змаганнях, де виступала разом із Тетяною Дороховою та Олександрою Кукурузяк. Лідія Січенікова виступатиме на чемпіонаті світу в приміщенні, який з 1 по 6 березня відбуватиметься в турецькій Анкарі.

А ось серед юніорок перемогу святкувала ще одна наша землячка – Вікторія Олексюк (на фото), яку тренують Тетяна та Анатолій Єгорови. Друге місце серед юніорів посів Олексій Кутовий, який у фіналі поступився представникові Львівської області Михайлові Малику - 3:7.

Бронзові нагороди в активі наших юніорів (Влад Черкез, Іван Кожокар, Олексій Кутовий) та юніорок (Олена Онуфрейчук, Надія Перекута, Вікторія Олексюк). 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж