Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Дві фракції Ради відмовилися працювати з Яценюком

"Батьківщина" і "Самопоміч" не мають наміру співпрацювати з урядом Яценюка
Фракції парламентської коаліції "Батьківщина" і "Самопоміч" не мають наміру співпрацювати з урядом під головуванням Арсенія Яценюка, - заявив заступник голови фракції Батьківщина Сергій Соболєв, передає Інтерфакс-Україна.

- Уперше кожна фракція висловилася, чи готова вона працювати із цим урядом. Виходячи з відповідей, ні фракція Батьківщина, ні фракція Самопоміч із цим прем'єром працювати не будуть, - заявив Соболєв.
 
Парламентар зазначив: "Ясно, що Народний фронт заявив, що вони будуть працювати із цим прем'єром, а Блок Петра Порошенка вимагає переформатування уряду".
 
Відповідаючи на запитання, чи будуть фракції Батьківщина і Самопоміч виходити з коаліції, депутат сказав: "У разі якщо залишається цей прем'єр і ця економічна політика - ми в цей уряд не підемо".

За його словами, позиція інших фракцій коаліції, крім Народного фронту, протилежна.
- Ми рухаємося в неправильному напрямку. Ми готові послухати уряд (і це, швидше за все, відбудеться в понеділок) про те, що уряд пропонує змінити в економічній стратегії, у бізнесовій стратегії, у податках, соціальній політиці. У понеділок продовжиться відкрита розмова, - підсумував Соболєв.
 
Раніше Яценюк заявив депутатам, що Кабінет міністрів піде у відставку в повному складі в разі, якщо Верховна Рада прийме рішення про його переформатування.
 
Нагадаємо, відставки Яценюка хочуть 70% українців. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ua.korrespondent.net

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж