Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани просять не будувати багатоповерхівку на місці "Берізки"


Фото: promin.cv.ua
Будівництво на вулиці Ольги Кобилянської загрожує цілісності усього кварталу - стверджують містяни

На сайті Чернівецької міської ради з'явилася петиція "щодо заборони будівництва багатоповерхового житлового будинку з торговельно-офісними приміщеннями та ПІДЗЕМНИМ паркінгом по вул. Кобилянської, 41 (на місці магазину «Берізка»)".
 
У зверненні, зокрема, ідеться, що будівництво сучасного семиповерхового житлового будинку з підземним паркінгом загрожує цілісності усього кварталу.
 
"У центрі Чернівців, в історичній його частині, а саме у буферній зоні, визнаній Юнеско, на вулиці О. Кобилянської, яка є пам’яткою архітектури національного значення, на місці, де знаходиться магазин "Берізка”, буд. 41, планується будівництво сучасного семиповерхового житлового будинку з торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом (на що є підтвердження департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин м.Чернівці).
 
У Розділі V Закону України «Про охорону культурної спадщини» говориться: Стаття 22. «Пам'ятки, їхні частини, пов'язане з ними рухоме та нерухоме майно забороняється зносити, змінювати, замінювати, переміщувати (переносити) на інші місця». Збережемо наше місто разом! Вимагаємо відкликати дозвіл міськради на будівництво багатоповерхового житлового будинку з підземним паркінгом по вул. Кобилянської, 41, якщо таке існує, та заборонити дане будівництво", - сказано у петиції, автором якої є Т. Халявка.
 
Наразі звернення підтримали 26 містян. Дата завершення збору підписів - 9 березня.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно