Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Науковці ЧНУ вчитимуть ветеранів АТО вести бізнес

Також бути бізнесменами вчаться і військові, віправлені в запас
Науковці економічного факультету допомагатимуть військовослужбовцям, звільненим в запас, та учасникам АТО навчитися вести власний бізнес. У такий спосіб з 2014 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича реалізовують норвезько-український проект «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні». Він спрямований на перекваліфікацію звільнених у запас військовослужбовців та екс-співробітників силових структур (СБУ, МВС, УДСНС, прикордонної служби тощо) та на сприяння якомога швидшій їх соціальній адаптації.

Оскільки мова йде про в середньому 40-50-річних людей, які працездатні, проте мають призвичаїтися до цивільного життя, їм необхідне фахове консультування, аби знайти належну роботу чи відкрити власну справу. Викладачами курсів є співробітники економічного факультету ЧНУ. Курси перепідготовки є безкоштовними. 

Протягом навчання слухачі опановуватимуть ділове адміністрування, формування бізнес поведінки, підприємництво та бізнес-планування, правові засади організації та функціонування підприємств, податки та податкову систему, соціальну відповідальність бізнесу, інформаційні системи та технології, облік та аудит, психологію підприємництва, маркетинг та PR-менеджмент, безпеку і ризики у підприємницькій діяльності, управління персоналом, планування кар’єри та технології працевлаштування.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Сайт Чернівецького Національного університету

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж