Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Хотинчани, які перекрили трасу, пропускають вантажівки раз на годину

Фото: ХОТИНСЬКІ ВІСТІ
Натомість легковики можуть проїжджати безперешкодно
На Хотинщині активісти продовжують перекривати трасу в селі Атаки. Як повідомив promin.cv.ua міський голова Хотина Микола Головльов, міська та районна ради Хотина підтримують дії мітингувальників.
 
- Як відомо, окремі служби та структурні підрозділи з Хотинських районних перетворилися на Кельменецькі міжрайонні. Хотинчан не влаштовує така назва, як, власне, і об'єднання служб двох районів, - розповів М. Головльов.
 
За словами мера, громада через депутатів Хотинської міської ради ініціювала звернення, в якому вимагала від Верховної Ради та Кабміну відповісти - хто був ініціатором об'єднання, та на підставі яких нормативних актів це рішення прийняли. Досі відповіді на ці питання активісти так і не дочекалися. Ба більше - про зміни громаду ніхто не поставив до відома.
 
- Так і не отримавши відповідей, люди вирішили нагадати про себе та перекрили трасу. Ми домовилися з ними, щоби пропускали усі легкові машини. Фури вони пропускають лише раз на годину протягом 10 хвилин. Люди стоятимуть доти, доки рішення про об'єднання служб не скасують у Києві, - каже мер Хотина.
 
Наразі активісти мають усе необхідне для безстрокового мітингу: палатки, туалети, урни для сміття, печиво, чай тощо. Усім цими активістів забезпечили волонтери.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж