Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Самопоміч» вийшла з коаліції

Фракція готова голосувати за ті законопроекти, які вважатиме хорошими
Фракція політичної партії "Самопоміч" вирішила вийти з коаліції. Таке рішення було прийнято на надзвичайному засіданні керівництва партії в четвер, повідомив глава фракції Олег Березюк на брифінгу, - пише видання "Левый берег".

Таким чином, дві фракції які поки залишаються в парламентській більшості (Блок Петра Порошенка і "Народний фронт"), налічують 217 депутатів при мінімумі 226. Отже, формально коаліція припинила існування.

Якщо протягом місяця моменту розпаду коаліції нову більшість не буде сформовано, Президент отримає право розпуску парламенту. Однак цим правом він може не скористатися. Петро Порошенко вже заявив, що розпустить парламент лише в крайньому випадку. "Радикальна партія Олега Ляшка" в четвер заявила про готовність взяти участь у формуванні нової коаліції разом з БПП і НФ.

Повний текст, який зачитав Березюк, такий:
"16 лютого 2016 року український народ став свідком відвертого змови між вищим керівництвом держави з одного боку і олігархами і підконтрольними їм силами в парламенті з іншою. Відбулася спроба остаточного цементування влади клептократії та олігархії в Україні. Став очевидним владний союз, до якого увійшли частина фракції блоку Петра Порошенка, «Народний фронт» і уламки Партії Регіонів, підконтрольні ряду олігархів. Такі дії делегітимізувати Уряд України, є замахом на державний лад країни і остаточно розвалили парламентську коаліцію «Європейська Україна».
Особливо цинічно, що такий союз оформився напередодні річниці розстрілу патріотів на Майдані і трагічних подій під Дебальцеве.

З огляду на це, керівництво партії Об'єднання «Самопоміч» постановило:
- визнати неможливим подальше перебування Об'єднання «Самопоміч» в союзі з політичними силами, які стали учасниками олігархічного перевороту в парламенті і припинити участь в парламентській коаліції;
- ініціювати створення платформи для об'єднання експертних і громадських середовищ на національному та регіональному рівнях з метою узгодження спільних позицій по Конституції України, економічного розвитку і зростання добробуту людей, реформ в ключових галузях і розробки плану дій для досягнення цих цілей.
- фракції Об'єднання «Самопоміч» ініціювати зміни до Закону України «Про вибори» з метою проведення наступних парламентських виборів на основі відкритих виборчих списків;

 
Декларуємо готовність підтримувати ті законопроекти нової коаліції і Президента України, які сприятимуть обороноздатності країни, європейської інтеграції та зростання добробуту людей.
Звертаємося до тих депутатів-членам фракції Блоку Петра Порошенка і «Народного фронту», які вважають для себе неприйнятним участь в організації цементування влади клептократії та олігархії, вийти зі своїх фракцій, чітко задекларувати свою позицію і спільно координувати дії для захисту парламентаризму в Україні ".


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Левый Берег

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж