Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Альтернативному кінозалі покажуть стрічку про життя закарпатських ромів

У Чернівцях відбудеться ексклюзивний показ документального фільму «Табір (Лолі калі шуба)» Олександра Балагури
26 лютого о 20:00 в Альтернативному Кінозалі відбудеться ексклюзивний показ документального фільму «Табір (Лолі калі шуба)» українського режисера Олександра Балагури.

Лолі калі шуба – так на Закарпатті малі роми називають бедрика. Вони, як і всі діти, граються з ним і співають йому пісеньку, тримаючи комаху в долонях. Час іде, малюки ростуть. Фільм «Табір» є своєрідним есеєм про минуле режисера, спроба повернутися на двадцять років назад, у місця, де живуть персонажі його попередньої чорно-білої стрічки про ромське поселення на Закарпатті. Олександр Балагура повертається до знайомих місць, щоб дізнатись про долю жителів табору, пов'язати минуле і теперішнє.
 
Олександр Балагура – український та італійський кінодокументаліст, один із провідних вітчизняних режисерів, які найбільше вплинули на становлення кінематографу незалежної України. Є автором трьох десятків неігрових стрічок, які брали участь у престижних міжнародних кінофестивалях від Києва, Парижа і Турина до Тампере, Флоренції й Торонта. Фільм «Табір (Лолі калі шуба)» – це кінозамальовка з життя українських ромів.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж