Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях триває битва за "Гіпербуд"


Фото: Руслана Козлова, "Чернівецький промінь"
До приміщення торгового комплексу увірвалися озброєні люди у камуфляжі

Конфлікт між забудовниками та інвесторами торгового комплексу "Гіпербуд", що на проспекті Незалежності, триває вже кілька років. Сьогодні він набув чергового розвитку.
 
Уранці до приміщення увірвалися озброєні люди у камуфляжі. Правоохоронці пояснили, що проводять обшук з метою вилучити документи згідно з ухвалою суду.
 
Підтримати інвесторів, яких не впускали до власних приміщень, прийшли депутати міської ради, громадські активісти та учасники АТО. 
 
Оперативно-слідчі дії тривали кілька годин. Правоохоронці вилучили із торгового комплексу документи. У приміщенні окрім них також перебували представники виконавчої служби.
 
Слідом за правоохоронцями з "Гіпербуду" вийшли нетверезі, які нібито були понятими. Документів, які посвідчували би їх особу, у них не було. Один із чоловіків відповів, що він родом із Донецька. 
 
Згодом кількох депутатів міської ради та інвесторів впустили до приміщення "Гіпербуду", щоби вони мали змогу побачити, як проводили обшук. Виявилося, що вхідні двері та навіть двері у туалет правоохоронці виламали, однак до кабінету директора не заходили, адже за їх словами, не мали ключів. 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно