Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Учасники АТО можуть отримати роботу в Управлінні поліції охорони

Фото: bukoda.gov.ua
Наразі у цьому структурному підрозділі є 30 вакантних місць для військовослужбовців
Cьогодні, 24 лютого, відбулася прес-конференція начальника Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергія Чеботаря та
керівника Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Валерія Красняна. На ній обговорили питання працевлаштування військових, які брали участь в антитерористичній операції.
 
Так, начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області, полковник Сергій Чеботар зазначив, що наразі є 30 вакантних місць для учасників антитерористичної операції. Військові можуть влаштовуватися як на цивільні посади, так і на атестовані (молодший особовий склад).
 
- Є дві основні умови для працевлаштування: це оформлення відповідних документів та проходження навчання. Ми тісно співпрацюємо з обласним центром зайнятості, і на період навчання військовий буде отримувати нарахування, - поінформувала начальник відділу Управління поліції охорони в Чернівецькій області, підполковник поліції Ірина Івасюк.
- При зарахуванні на роботу, військовий забезпечується формою та транспортом. Крім того, враховано потреби військових з інвалідністю, для них також є перелік доступних вакансій».
Начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області, полковник Сергій Чеботар також зазначив, що на отримання роботи можуть претендувати і члени родини військовослужбовців.
 
За більш детальною інформацією можна звертатися за адресою: м. Чернівці, вул.  Устима Кармелюка, (0372) 52-98-00, факс 52-96-19.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж