Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські борці привезли нагороди з всеукраїнського турніру


Фото: oblosvita.com

Тренує наших земляків Сергій Одинак 


Представники Чернівецької області відзначилися на ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків і дівчат пам’яті Героя Небесної сотні Сергія Нігояна. У змаганнях, які відбулися у Калуші Івано-Франківської області, взяли участь понад 200 борців з Чернівців, Львова, Одеси, Кам’янця-Подільського, Івано – Франківська, Тернополя, а також Кишинева (Молдова).

У сусідній області відзначилися вихованці Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. У ваговій категорії 48 кг вдало виступили Марія та Соломія Винник. Наші землячки перемогли своїх суперниць та у фіналі розділили між собою перше та друге місця.  

Серед юнаків у ваговій категорії до 32 кг (25 учасників) змагалися буковинці Михайло Мороз і Дмитро Житарюк. Наші земляки зустрілися у «малому» фіналі за третє місце. Перемогу святкував Михайло Мороз, який і здобув бронзову нагороду. Третє місце також посів Валентин Клепак (до 35 кг), який у сутичці за третю сходинку здолав опір представника Одеси. Тренуються наші спортсмени під керівництвом Сергія Одинака. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно