Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Правоохоронця звільнили з роботи за одержання подарунка

Подароване конфіскували, винуватця змусили заплатити штраф Колишнього старшого інспектора дозвільної системи Кіцманського районного відділу УМВС України в Чернівецькій області притягнуто до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.
 
Співробітники обласної прокуратури спільно з працівниками відділу внутрішньої безпеки в Чернівецькій області ДВБ Національної поліції встановили, що правоохоронець, виконуючи роботу щодо видачі довідок про проходження курсу вивчення матеріальної частини вогнепальної зброї, отримав від громадян 1000 гривень у подарунок, чим порушив вимоги ст. 23 Закону України «Про запобігання корупції». Його одразу було звільнено з роботи.
За фактом порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання подарунків, прокуратурою було складено протокол та направлено до суду.

Постановою Кіцманського районного суду колишнього міліціонера визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено штраф у розмірі 1700 гривень. Незаконно отриманий подарунок конфісковано.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба прокуратури Чернівецької області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж