Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях проведуть ярмарок, щоб допомогти бездомним

Фото: promin.cv.ua
Майстрів запрошують на дводенну акцію, покликану зібрати гроші для безхатченків  У Чернівцях відбудеться четвертий, уже традиційний, ярмарок хенд-мейд виробів «Чернівецький весняний фортель – 2016». Акцію проводить громадська організація «Народна допомога», яка надає соціальні послуги бездомним, бідним, тривало безробітним людям.
Захід триватиме два дні та відбудеться 21-22 травня, з 12.00 до 21.00 на вулиці Ольги Кобилянської, територія між Палацом урочистих подій та Собором.

Умови участі для майстрів:
1) Реєстрацію для участі в Фортелі вже відкрито!
2) Про бажання взяти участь в ярмарку можна писати організаторам на ФБ, або дзвонити за тел. 585-156 або 050 649 18 45
3) Для зручності та комфортного перебування на ярмарку організатори надають кожному майстру намет (розмір 2х2), стіл (розмір 90х60) та стілець. За бажання та потреби, також можна використовувати власне обладнання.
4) Участь в ярмарку безкоштовна. Однак учасників за можливості та враховуючи результати продажів просять пожертвувати певну частину від заробітку на потреби бездомних людей, якими опікується «Народна допомога». Цього разу актуальною проблемою є кошти на медикаменти та дезінфекційні засоби для закладу, в якому живуть бездомні люди.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж