Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У департаменті ЖКГ привласнення 741 тисячі гривень називають технічною помилкою

Посадові особи Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради, вступивши в злочинну змову із посадовими особами ТОВ «Трансбуд-СВ», зловживаючи своїм службовим становищем, з корисливих мотивів виготовили та підписали недостовірні акти про виконані роботи за грудень 2015 року - йдеться в ухвалі суду.

У департаменті ЖКГ відхрещуються від ухвали суду про привласнення коштів і виправдовуються технічною помилкою
 
Ухвала Шевченківського районного суду щодо змови між Чернівецькою міською радою та підрядником робіт на вулиці Іванківській стала наслідком... технічної помилки. Про це на брифінгу міського голови повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Сергій Погорений.

За його словами, у проекті робіт насправді мали би значитися не вул. Іванківська, а підйом звідти до вулиці Прип'ятської. Просто частина необхідних даних... зникли з документу через помилку.
 
- У технічній документації, повинно було вказати: "Іванківська - Прип'ятська". Проте вкралася технічна помилка, і дефіс разом з вулицею Прип'ятською зникли з документу, - виправдався С. Погорений.
 
Очільник департаменту ЖКГ каже, що винні отримають догану за цю помилку. Кримінальне покарання за це вони не нестимуть. Але правоохоронні органи розпочали службове розслідування, аби з'ясувати прадивість виправдань департаменту, а також виявлення винних у допущенні таких технічних помилок.
 
  • За даними E-data, у 2015 році «Трансбуд-СВ», окрім вказаних 741 тис грн, отримав від Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради ще 1,56 млн грн за ремонт доріг, проїздів і тротуарів на вул. Я. Степового, вул. В. Комарова, 10,  вул. А.Гайдара,1-А, вул. Головна (від зупинки «Типографія» до буд №243), вул. Марка Черемшини, вул. I.Миколайчука, вул. Р.Шухевича і вул.Хотинська 4-Г та 4-Д.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж