Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У військових навчаннях на Буковині захотіли взяти участь чимало жінок

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

На Хотинщині формують загін територіальної оборони

На полігоні "Прибан” Сторожинецького району пройдуть навчання для військовозобов’язаних Хотинщини. Відповідні повістки уже розносять працівники райвійськкомату.

Роблять це у зв'язку із формуванням загону територіальної оборони Хотинського району. Жителі Хотинщини з 26 березня по 2 квітня пройдуть військову підготовку та практичні навчання на полігоні "Прибан” Сторожинецького району. Долучитися запрошують усіх охочих. Зокрема, взяти участь у навчаннях виявили бажання чимало жінок.

Військовозобов’язані, які візьмуть участь у навчаннях, отримають добові та місячну зарплату, на навчаннях здобудуть практичні навички. У програмі заплановані заходи бойового злагодження, стрільби з різних видів зброї, вивчення військово-медичної справи, інженерної підготовки тощо. Будуть також відпрацьовуватися завдання з охорони споруд та об’єктів комунікації.

Після проходження навчання хотинчани отримають відповідні документи та повернуться до мирного життя. Як наголосив кореспонденту райвійськком Ігор Шевчук, їх у зону АТО не направлятимуть,  - повідомляють "Хотинські вісті".
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Хотинські Вісті