Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Німці допоможуть впроваджувати реформу децентралізації на Буковині

Андреас фон Шуман під час зустрічі анонсував відкриття регіонального офісу проекту, що вже незабаром розпочне свою роботу у середмісті Чернівців Сьогодні голова облради Іван Мунтян зустрівся з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ – виконавчим директором товариства в Україні Андреасом фон Шуманом та керівником проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Кейтлін Крюгер, повідомляє прес-служба облради.
 
 
Посадовець запропонував німецьким партнерам організувати обмін досвідом між самодостатніми об’єднаними громадами країн ЄС (особливо тими, що розташовані у гірській місцевості) й новоствореними об’єднаними громадами Буковини, а також представниками депутатського корпусу обласної ради.
 
– Вважаю, що не можна формувати спроможні громади особливо тут, на Буковині, за якимось одним шаблоном. Потрібно обов’язково враховувати історію та культуру регіону, іншу специфіку, зокрема, наявність гірських районів. Більше того, побачивши на власні очі результати успішної реалізації реформи місцевого самоврядування у європейських державах, голови територіальних громад краю зможуть швидше позбутися радянських уявлень про організацію влади на місцях, – відзначив Мунтян.
 
Андреас фон Шуман під час зустрічі анонсував відкриття регіонального офісу проекту, що вже незабаром розпочне свою роботу у середмісті Чернівців.
 
– Одним з перших кроків на шляху нашої співпраці стане підписання відповідної угоди про співпрацю. Також ми проведемо низку обговорень плану заходів проекту з представниками новостворених громад та розпочнемо їх реалізацію, – повідомив виконавчий директор товариства GIZ в Україні.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж