Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчанка взяла участь у проекті «Одруження наосліп»

Катерина одружилася із підприємцем Олександром
Чернівчанка Катерина Абрамова стала учасницею програми «Одруження наосліп». 26-річна дівчина працює соціальним працівником та фітнес-тренером і одному із місцевих закладів. На проект вона пішла, аби нарешті знайти своє кохання. Її чоловіком став підприємець Олександр - 36-річний чоловік приїхав в Україну з Ізраїлю у пошуках ідеальної жінки.
 
За правилами проекту, пара одружується наосліп, потім молодята упродовж семи днів разом живуть під одним дахом та намагаються зрозуміти і краще пізнати один одного.
 
Катя одразу сподобалася Олександру, він пристосовувався до способу життя дівчини, їв здорову їжу та змінювався так, як того хотіла його дуржина. Дівчині ж нелегко було адаптуватися до такого життя, адже, як сказала ведуча проекту Леся Матвеєва, проблема Катерини у тому, що вона не вміє будувати стосунки. Але завдяки порадам експертів, пара все ж навчилася іти на компроміси. 

Наприкінці програми Катерина на Олександр залишили обручки у себе та продовжили будувати стосунки уже поза межами проекту. Окрім цього, пара виграла романтичну подорож до Іспанії.
Чернівчанка взяла участь у проекті «Одруження наосліп»
Чернівчанка взяла участь у проекті «Одруження наосліп»
Фото з vk.com.
Відео програми можна переглянути тут.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж