Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Радикальна партія залишиться у жорсткій опозиції до влади

Фото: promin.cv.ua
Політсила співпрацюватиме лише з тим урядом, який підтримає їхню програму
Представники чернівецького осередку Радикальної партії Олега Ляшка заявили, що їхня політична сила буде у жорсткій опозиції до чинної влади.

- Вночі з’явилася інформація, що вчора в Апараті Президента три найбільші фракції у Верховній Раді - Блок Петра Порошенка, "Народний Фронт" і "Батьківщина" домовилися між собою про створення нової коаліції. Наш лідер, Олег Ляшко, повідомив цієї ж ночі, що ми не будемо брати участь у цій коаліції і залишаємося у жорсткій опозиції до влади, - заявила голова Чернівецької територіальної організації Радикальної партії Інга Маковецька.

Радикали не бажають співпрацювати з урядом, який відміняє мораторій на продаж сільськогосподарських земель, збільшує пенсійний вік, бо на цьому наполягає МВФ, а також не підтримує ідею створення особливого статусу Донбасу. Це все не врахували в коаліційній угоді, - каже очільник терорганізації Радикальної партії. Радикальна партія допомагатиме уряду, робота якого буду направлена на збільшення добробуту людей, а не на власне збагачення владників.

За словами І. Маковецької, пропозиції Наталії Яресько щодо виходу з кризової ситуації не влаштовують Радикальну партію через те, що підтримують умови МВФ, зокрема щодо збільшення пенсійного віку.

- Неможливо, щоби реформи призводили до збільшення рівня безробіття та смертності. Якщо нас не хочуть брати в Уряд та віддавати посади, нехай скористаються нашою програмою розвитку держави. Проте чинний Уряд робити цього не поспішає. Тому ми готові підтримати будь-якого прем’єра та уряд, який врахував би наші пропозиції. На нашу думку, у першу чергу потрібно подолати корупцію, інакше жодні реформи бажаного ефекту не дадуть. Для цього треба міняти суддів, прокурорів... І тільки тоді можна буде розвивати реформи, - заявив голова міської організації Радикальної партії Олега Ляшка Роман Штогрин.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж