Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відомий мандрівник розповів чернівчанам, як він без грошей об'їздив 12 країн

Фото: promin.cv.ua
З собою він мав лише валізу з гривнями, які не витрачав на власні потреби, а підписував і роздавав перехожим
Відомий мандрівник Іван Онисько завітав до Чернівців, щоби поділитися своїм досвідом, як він за півроку відвідав 12 країн і при цьому не витратив жодної копійки. Свою мандрівку він розпочав торік у вересні. Автостопом Іван об'їздив Молдову, Крим, Росію, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Киргизстан, Китай, Лаос, Камбоджу, Таїланд та Малайзію. Завершив подорож 22 березня в Києві, куди він прилетів з Тайланду.
 
Мандрівник в ефірі програми "Чернівці сьогодні" на телеканалі "Чернівецький промінь" зізнався, що з собою мав невеличкий рюкзачок та валізу з кількома гривнями, які не витрачав на власні потреби, а просто роздавав під час мандрів перехожим.
 
– Я просив людей писати на гривнях побажання англійською мовою і лишати посилання на сторінку у соцмережі або електронну пошту, щоб інша людина, яка отримає цю купюру, могла зв'язатися з нею. Таким чином у іноземців, які ніколи не знали про Україну, виникало тепліше ставлення до нашої країни, - розповідає Іван.
 
 
За його словами, для подорожей достатньо мати з собою лише закордонний паспорт. Вибір інших речей залежить від того, наскільки ви готові вийти за межі своєї зони комфорту.
 
– У дорозі мені завжди хтось допомагав, - згадує мандрувака. - Приміром, у Камбоджі один чоловік підібрав мене на дорозі і запропонував тиждень пожити з його сім'єю. До того ж, він подарував мені свій велосипед. А у Китаї мене зупинили місцеві поліцейські - зацікавались вмістом моєї валізи. Я їм подрував одну гривню, а вони мені дали 5 юанів і відпустили. Загалом від знайомства з ними в мене залишились лише приємні враження.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж