Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Команда мера не в змозі продуктивно керувати», – депутат

Фото: Ігоря Константинюка, "Чернівецький промінь"
Каспрук вирішив погратися в тирана, заявив Анатолій Чесанов
Депутат міськради від фракції "Рідне місто" Анатолій Чесанов закликав міського голову об'єднатися з депутатським корпусом.
 
– Нас усіх обрала громада, кожен з нас має рівні права голосу у цій сесійній залі. Та попри це Олексій Павлович вирішив погратися у тирана, - зазначив депутат. - Міський голова не погоджувався з рішенням депутатів стосовно кількісного складу міськвиконкому, не бажав вносити до складу представників фракції, штучно створював конфлікт з депутатським корпусом, ветував наші рішення. Спільними зусиллями нам вдалося змусити Каспрука погодитися із кількісним складом виконкому і з тим, що у його складі має бути по два представники з кожної фракції. 
 
– Те, що у нас відбувається в місті, це не безгосподарність, а злочин. Невикористані кошти міського бюджету 2014-2015 років вже в цьому році свідчить про те, шо команда мера не в змозі продуктивно керувати. Якщо ви не усвідомлюєте, що пора поставити край чварам і об'єднатися, то вам не місце у кріслі міського голови. Йдемо разом на вибори і хай громада скаже своє слово. Принаймні ваш партійний лідер з нульовим рейтингом Арсеній Яценюк хоча б зберіг обличчя і подав у відставку, - звернувся до міського голови Чесанов.
 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж