Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У «Рідного міста» практично немає розбіжностей із Каспруком, – Продан

Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
Попри те, що на брифінгах Каспрука лунають звинувачення в бік депутатів від «Рідного міста» у зриві голосувань, голова фракції партії вважає, що причин для конфліктів із мером немає
Голова фракції партії «Рідне місто» Василь Продан під час прес-конференції заявив, що політична сила, яку він представляє, прагне конструктивно співпрацювати із міським головою.

- Ми зверталися до мера, аби він не ігнорував «Рідне місто» як фракцію, яка користується найбільшою підтримкою чернівчан, пропонували і будемо пропонувати співпрацю. Ніяких ворогів у нашій фракції не існує для чернівчан, - сказав депутат.

Він також наголосив - жодних кардинальних розбіжностей із міським головою у депутатів від «Рідного міста» не існує, єдине розходження стосується великих кредитів у валюті, які у майбутньому можуть лягти тягарем на плечі чернівчан.

Василь Продан також звернувся до Олексія Каспрука із проханням не ділити фракції на «свої» і «чужі», адже «Рідне місто» налаштоване на співпрацю та готове обговорювати всі питання, які стосуються життєдіяльності міста.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж