Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Лужанах – справжня "тюльпаноманія"

Фото: Руслана Козлова, "Чернівецький промінь"
Помилуватися "маленькою Голландією" у Лужанах можна ще протягом 4-5 днів
На Буковині розпочалася справжня "тюльпанова лихоманка". Сотні людей щодня приїжджають до селища Лужани на Кіцманщині, щоби помилуватися чарівними квітами та "заселфітися" на фоні тюльпанового поля.
 
Торік підприємець Олександр Стратійчук висаджував тюльпани у Мамаївцях, проте цього року мусив змінити локацію.
 
– Потрібно періодично змінювати місце для посадки, щоб мати землю для сівозміни, - розповідає квіткар. – Обрав Лужани, бо тут найкращі умови. Нам дуже допомогла голова сільради Лужан і, думаю, ми надовго тут зупинимось.
 
Чоловік зізнається, що доводилось майже рік готувати грунт для вирощування квітів і виносити каміння, адже раніше на цій території був аеродром. До слова, поряд із полем розташований аероклуб, який періодично влаштувує феєричні аерошоу і усі охочі можуть навіть політати на аероплані.
 
На полі розцвіли тюльпани найрізноманітніших кольорів.
 
– Цьогоріч ми привезли з Нідерландів нові сорти, - додає Олександр. – Приміром, жовто-червона "Росія" - це один із найдорожчих сортів. Тут є і червона з голочками "Мазда", і пурпурні Purple Crystal, і червоно-жовті Bright Parrot.
 
Тюльпановий сезон відкрився ще 13 квітня, однак триватиме він недовго - помилуватися "маленькою Голландією" у Лужанах можна ще протягом 4-5 днів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж